Samana Manhattan 2
Samana Manhattan 2 Aangeboden door Beleggen in Dubai
Samana Manhattan 2

Samana Manhattan 2

door Samana in Jumeirah Village Circle Bekijk op kaart Binnenkort opgeleverd

Vanafprijs
AED 689.000
Betaalplan
Op aanvraag
Oplevering
Q4 2026

≈ € 165.000

Projectdetails

Vanafprijs AED 689.000 ≈ € 165.000 Wat worden mijn maandlasten?
Betaalplan Op aanvraag
Oplevering Q4 2026 Binnenkort opgeleverd
Slaapkamers Studio
Type vastgoed
Appartement
Oppervlakte
37 tot 212 m²
Ontwikkelaar
Samana
Projectbrochure
Gratis en vrijblijvend

De Samana Manhattan 2 brochure

Download gratis de brochure voor Samana Manhattan 2 van Samana Developers in Jumeirah Village Circle met alle informatie over dit project.

  • Plattegronden per type
  • Volledige prijslijst
  • Betalingsplan
Download de brochure

Over Samana Manhattan 2

  • Moderne appartementen met studio-, 1- en 2-slaapkameropties

  • Gunstig gelegen in Jumeirah Village Circle, vlakbij Sheikh Zayed Road

  • Uitstekende verbindingen naar belangrijke bestemmingen zoals Dubai Marina en Burj Khalifa

  • Luxe voorzieningen, waaronder een zwembad

  • Oplevering in het vierde kwartaal van 2026

Samenvatting van het project

Samana Manhattan 2 is een prestigieus residentieel project in het hart van Jumeirah Village Circle (JVC), ontwikkeld door Samana Developers. Dit project biedt een uitgelezen kans voor wie op zoek is naar een moderne levensstijl in Dubai. Het complex omvat luxe appartementen met verschillende indelingen, waaronder studio’s, 1-slaapkamer- en 2-slaapkamerappartementen, met oppervlaktes variërend van 36.98 m2 tot 212 m2. De locatie is ideaal voor wie snel toegang wil tot belangrijke plekken in de stad, zoals de Burj Khalifa, Dubai Marina en diverse winkelcentra. Het project is een vervolg op het succes van de eerste fase en combineert comfort, gemak en verfijning. Met een geplande oplevering in het vierde kwartaal van 2026 is dit een uitstekende investeringsmogelijkheid voor zowel bewoners als investeerders.

Woningen en types

Bij Samana Manhattan 2 kun je kiezen uit verschillende woonopties, afgestemd op diverse behoeften. De studio’s zijn perfect voor alleenstaanden of jonge stellen, met een oppervlakte vanaf 36.98 m2. De 1-slaapkamerappartementen bieden meer ruimte en zijn geschikt voor kleine gezinnen of professionals die wat extra comfort zoeken. De 2-slaapkamerappartementen, met een oppervlakte tot 212 m2, zijn ideaal voor gezinnen die meer privacy en ruimte wensen. Alle units zijn ontworpen met oog voor detail en moderne afwerkingen, waardoor ze niet alleen functioneel maar ook esthetisch aantrekkelijk zijn. De appartementen beschikken over hoogwaardige materialen en slimme indelingen om het maximale uit de beschikbare ruimte te halen. Dit maakt Samana Manhattan 2 een uitstekende keuze voor wie waarde hecht aan kwaliteit en stijl.

Het gebouw en de ontwikkelaar

Samana Developers staat bekend om hun hoogwaardige projecten in Dubai, en Samana Manhattan 2 is daar geen uitzondering op. Het gebouw is ontworpen met een moderne architectuur die zowel stijl als functionaliteit combineert. De ontwikkelaar heeft een sterke reputatie opgebouwd dankzij hun aandacht voor detail en klantgerichte aanpak. Het project beschikt over een zwembad en andere luxe voorzieningen die het wooncomfort aanzienlijk verhogen. De kwaliteit van de afwerking en de gebruikte materialen voldoen aan de hoogste standaarden, wat het project onderscheidt van andere ontwikkelingen in de regio. Met een bewezen staat van dienst en een focus op duurzaamheid biedt Samana Developers niet alleen een woning, maar een levensstijl die past bij de eisen van moderne bewoners en investeerders.

Locatie en omgeving

De ligging van Samana Manhattan 2 in Jumeirah Village Circle (JVC) is een van de grootste troeven van dit project. JVC is een levendige en groene wijk met uitstekende verbindingen naar de rest van Dubai. Binnen 15 minuten rijden bereik je de iconische Burj Khalifa, terwijl Dubai Marina en Global Village beide op slechts 10 minuten afstand liggen. Ook Circle Mall en Dubai Miracle Garden zijn binnen 5 minuten te bereiken, wat zorgt voor een perfecte balans tussen rust en voorzieningen. De wijk zelf biedt tal van scholen, parken en recreatiemogelijkheden, waardoor het een ideale plek is voor gezinnen en professionals. Dankzij de nabijheid van Sheikh Zayed Road ben je bovendien snel op belangrijke verkeersaders, wat het woon- en investeringspotentieel van dit project verder versterkt.

Betalingsplan

Het betalingsplan voor Samana Manhattan 2 is flexibel en afgestemd op de behoeften van investeerders en toekomstige bewoners. De prijzen voor de appartementen beginnen vanaf AED 689.000, afhankelijk van de grootte en indeling. Het exacte betalingsplan is op aanvraag beschikbaar, waarbij wij als Nederlandse makelaar in Dubai je graag verder helpen met gedetailleerde informatie. De ontwikkelaar biedt vaak gunstige betalingsvoorwaarden, zoals gespreide betalingen tijdens de bouwfase, wat het project extra aantrekkelijk maakt voor investeerders. Wij adviseren je graag over de mogelijkheden en helpen je bij het maken van de juiste keuze. Neem gerust contact met ons op voor een persoonlijk gesprek over de financiële aspecten en investeringsmogelijkheden van dit veelbelovende project.

Voorzieningen

Maandlasten en eigen geld

Wat heb je nodig voor Samana Manhattan 2, en wat worden je maandlasten als je bij oplevering een deel financiert?

Woon je in de VAE?

Maandlasten na oplevering

AED 1.395

≈ € 330 per maand

Maximale hypotheek in jouw situatie: 50% van de koopprijs

Eigen geld tijdens de bouwin termijnen volgens het betaalplan
AED 413.400≈ € 99.200
Eigen geld bij oplevering
AED 0≈ € 0
Hypotheek bij oplevering
AED 275.600≈ € 66.100
Kosten koperDLD 4% en hypotheekkosten
AED 31.875≈ € 7.700
Totaal eigen geld nodig
AED 445.275≈ € 106.900
Vraag financieringsadvies over Samana Manhattan 2
Hoe werkt een hypotheek bij off-plan vastgoed in Dubai?

Tijdens de bouw betaal je zelf. De termijnen van het betaalplan betaal je uit eigen middelen. Een hypotheek komt meestal pas bij oplevering, voor het bedrag dat dan nog openstaat. Sommige banken financieren al eerder, maar de UAE Central Bank houdt voor off-plan een maximum van 50% aan.

Situatie (UAE resident)Maximale hypotheek
Eerste eigen woning tot AED 5 mln80%
Eerste eigen woning boven AED 5 mln70%
Tweede woning of belegging60%
Off-plan, voor oplevering50%

Non resident? Dan gelden deze maxima niet automatisch. Banken hanteren voor buitenlandse kopers hun eigen, meestal strengere regels. Woon je in Nederland of België, reken dan met meer eigen geld.

Inkomen telt mee. Je totale maandelijkse schuldlast mag in principe niet hoger zijn dan 50% van je bruto maandinkomen, en de hypotheek niet hoger dan 7 keer je jaarinkomen. De looptijd is maximaal 25 jaar.

Na oplevering meer lenen? Is de woning bij oplevering meer waard dan je koopprijs, dan kan een bank soms meer financieren op basis van de taxatie (equity release). Dat is een apart gesprek met een adviseur.

Een indicatie, geen advies of aanbod. Wettelijke maxima zijn geen garantie: inkomen, schulden, leeftijd, werkgever en kredietprofiel bepalen wat een bank werkelijk verstrekt.

Plattegronden

Foto's van Samana Manhattan 2

Ligging

Jumeirah Village Circle, Dubai Burj Khalifa: 15 minuten (auto) · Circle Mall: 05 minuten (auto)
Open in Google Maps

Reistijden vanaf Samana Manhattan 2

  • Burj Khalifa: 15 minuten (auto)
  • Circle Mall: 05 minuten (auto)
  • Dubai Marina: 10 minuten (auto)
  • Dubai Miracle Garden: 05 minuten (auto)
  • Global Village: 10 minuten (auto)

Over Samana

Samana ontwikkelt diverse off-plan vastgoedprojecten in Dubai, variërend van luxe appartementen tot moderne woontorens. Deze projecten bevinden zich in strategische locaties zoals Downtown Dubai, Dubai Creek Harbour en Meydan. Een voorbeeld is het iconische Samana Greens, een groen en duurzaam woonproject met ruimtes vanaf 50 m2. Een ander hoogtepunt is Samana Waves, een residentieel project met uitzicht op de skyline en een eigen zwembad.

Off-plan investeren bij Samana betekent vaak een gunstige instapprijs, waarbij investeerders kunnen profiteren van waardegroei tijdens de bouwfase. Alle projecten voldoen aan strikte kwaliteitsnormen, wat Samana een betrouwbare ontwikkelaar maakt voor zowel particuliere als institutionele investeerders.

Alle projecten van Samana

Vergelijkbare projecten

Afbeeldingen zijn illustratief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. De genoemde opleverdatum is indicatief en kan worden uitgesteld. Hoewel deze pagina met zorg is samengesteld, is het mogelijk dat informatie onjuist of verouderd is. De vermelde prijs is een vanafprijs en kan afwijken van de actuele prijs. Raadpleeg onze volledige disclaimer voor meer informatie.