Celia Homes
Celia Homes Aangeboden door Beleggen in Dubai
Celia Homes

Celia Homes

door Abou Eid in Dubai Land Residence Complex (DLRC) Bekijk op kaart In aanbouw

Vanafprijs
AED 700.000
Betaalplan
70/30
Oplevering
Q3 2028

≈ € 168.000

Projectdetails

Vanafprijs AED 700.000 ≈ € 168.000 Wat worden mijn maandlasten?
Betaalplan 70/30 70% tijdens bouw, 30% bij oplevering
Oplevering Q3 2028 In aanbouw
Slaapkamers Studio12
Type vastgoed
Appartement
Oppervlakte
44 tot 174 m²
Ontwikkelaar
Abou Eid
Projectbrochure
Gratis en vrijblijvend

De Celia Homes brochure

Download gratis de brochure voor Celia Homes van Abou Eid in Dubai Land Residence Complex (DLRC) met alle informatie over dit project.

  • Plattegronden per type
  • Volledige prijslijst
  • Betalingsplan
Download de brochure

Over Celia Homes

  • Moderne appartementen met studio, 1- en 2-slaapkamer indelingen in een laagbouw toren.

  • Uitgebreide voorzieningen zoals zwembad, sauna, yogaruimte, buitenbioscoop en BBQ-zone.

  • Strategische ligging in Dubai Land Residence Complex (DLRC), Wadi Al Safa 5, met uitstekende verbindingen.

  • Betaling gespreid over een gunstig plan: 70% tijdens de bouw en 30% bij oplevering.

  • Oplevering voorzien in het derde kwartaal van 2028, een toekomstgericht investeringsmoment.

Projectoverzicht van Celia Homes in Dubai Land Residence Complex

Celia Homes, ontwikkeld door Abou Eid Real Estate Development, presenteert zich als een modern en ambitieus toevluchtsoord in het levendige Dubai Land Residence Complex (DLRC). Dit off-plan project, met een geplande oplevering in Q3 2028, belichaamt een zorgvuldig doordachte woonfilosofie die is gericht op het creëren van een gebalanceerde gemeenschap. Het ontwerp van de residentiële toren is een harmonieuze mix van hedendaagse architectuur en aardse tonen, gekenmerkt door opvallende glasgevels en zorgvuldig afgewerkt beton. Het gebouw is een laagbouw meesterwerk dat bestaat uit een basement, begane grond, twee podiumniveaus, elf woonlagen en een dak, waardoor een intieme en exclusieve sfeer wordt gegarandeerd. Het hart van het project klopt op het groen ingerichte podium, een gemeenschappelijke ruimte die via snelle liften eenvoudig vanuit elke woning bereikbaar is en dient als een vrolijke sociale ontmoetingsplek. Celia Homes streeft ernaar de toekomstige manier van leven opnieuw te definiëren door onderscheidende woningen te combineren met een breed scala aan voorzieningen. Deze visie is gericht op zowel gezinnen als professionals die op zoek zijn naar een serene ontsnapping die toch naadloos verbonden is met de dynamiek van Dubai. Het project biedt een zeldzame kans om deel uit te maken van een nieuw, zelfvoorzienend stukje stad, ontworpen met oog voor detail, licht en panoramische uitzichten op het omliggende landschap.

Woningtypes en indelingen bij Celia Homes in DLRC

Celia Homes biedt een gevarieerd portfolio aan appartementen, perfect afgestemd op verschillende levensstijlen en behoeften, van alleenstaanden tot kleine gezinnen. De beschikbare indelingen omvatten praktische studio’s, ruimtelijke 1-slaapkamer appartementen en royale 2-slaapkamer appartementen. De oppervlaktes variëren van een compacte 43.94 m2 voor de studio’s tot een zeer ruime 174.1 m2 voor de grootste appartementen, wat zorgt voor een divers aanbod binnen het project. Elk huis is met aandacht ontworpen om maximaal comfort en functionaliteit te bieden, waarbij de nadruk ligt op een moderne esthetiek die rust uitstraalt. Een opvallend kenmerk van veel units zijn de ruime balkons, die dienen als persoonlijke buitenruimtes waar bewoners kunnen genieten van panoramische vergezichten en de frisse lucht. Deze privé-uitkijkposten versterken de verbinding tussen binnen en buiten, een essentieel onderdeel van het woonconcept. De indelingen zijn intelligent gepland om optimaal gebruik van de ruimte te garanderen, met heldere lijnen en een stroom van natuurlijk licht door de zorgvuldig geplaatste ramen. Voor degenen die op zoek zijn naar extra luxe, bieden sommige units zelfs de exclusiviteit van een privézwembad. Dit scala aan opties, van betaalbare instapunits tot meer uitgebreide woningen, maakt Celia Homes een aantrekkelijke propositie voor zowel eigen bewoning als investeringsdoeleinden in de populaire DLRC gemeenschap.

Ontwikkelaar Abou Eid en de bouwkwaliteit van Celia Homes

Het vertrouwen in een off-plan project begint bij de ontwikkelaar, en Celia Homes wordt gerealiseerd door Abou Eid Real Estate Development. Deze ontwikkelaar zet met dit project een statement neer van moderne ambitie en aandachtig vakmanschap. De gekozen benadering voor Celia Homes is er een van mindful design, waarbij elke laag van het gebouw is bedacht om te voorzien in de behoeften van de toekomstige bewoners op het gebied van ontspanning, privacy en gemak. De architectuur, omschreven als eenvoudig eigentijds, is niet alleen visueel aantrekkelijk maar ook functioneel, ontworpen om overvloedig natuurlijk licht en weidse uitzichten binnen te laten. De gebruikte materialen, zoals het opvallende glas en het in aardetinten uitgevoerde beton, getuigen van een streven naar kwaliteit en duurzaamheid. De structuur van het gebouw, met zijn zorgvuldig ontworpen niveaus inclusief twee specifieke podiumverdiepingen gewijd aan gemeenschapsleven en voorzieningen, onderstreept de visie op een gebalanceerde gemeenschap. Abou Eid lijkt bij Celia Homes niet alleen een gebouw neer te zetten, maar een complete leefomgeving te creëren waar voorzieningen zoals een zwembad, sauna, yogaruimte en een entertainment lounge integraal onderdeel zijn van het concept. Deze holistische aanpak belooft een hoge bouwkwaliteit en een afgewerkt product dat de verwachtingen van de meest veeleisende kopers zal overtreffen. Voor Nederlandse en Belgische geïnteresseerden is het essentieel om de voortgang van een betrouwbare partij te volgen, en wij kunnen u daarin als uw makelaar in Dubai volledig ondersteunen.

Locatie en omgeving van Celia Homes in Wadi Al Safa 5

De locatie van Celia Homes is een van de meest overtuigende troeven: het hart van Wadi Al Safa 5, binnen het grotere en zeer gewilde Dubai Land Residence Complex (DLRC). Deze positie viert een levendige en zelfvoorzienende gemeenschap die ideaal is voor zowel gezinnen als professionals. De buurt staat bekend om zijn groene omgeving, familie-vriendelijke sfeer en uitgebreide voorzieningen, waaronder scholen, winkels en restaurants. Het project geniet van een naadloze connectiviteit met belangrijke snelwegen, waardoor populaire bestemmingen in de stad, zoals Downtown Dubai, Dubai Marina en de luchthaven Al Maktoum International, gemakkelijk bereikbaar zijn. Dit biedt bewoners de unieke combinatie van een serene, bijna resort-achtige ontsnapping op hun eigen podium, terwijl de pulserende attracties van Dubai binnen handbereik blijven. De omgeving van Wadi Al Safa 5 zelf is groen en goed gepland, wat perfect aansluit bij het landschapspodium van Celia Homes. Het biedt een veilige en complete woonomgeving waar alles voor dagelijkse behoeften dichtbij is. Deze strategische ligging binnen DLRC, een gebied dat constant in ontwikkeling is en waar de waarde van vastgoed gestaag toeneemt, maakt een investering in Celia Homes niet alleen aantrekkelijk voor direct woonplezier maar ook voor toekomstig rendement. Voor vragen over de specifieke kenmerken van deze buurt en zijn potentieel, kunt u altijd terecht bij ons als uw Nederlandse makelaardij in Dubai.

Betalingsplan en investeringsmoment voor Celia Homes

Het betalingsplan voor Celia Homes is transparant en investeerdersvriendelijk opgezet, wat een cruciale factor is bij de overweging van een off-plan aankoop. Het plan hanteert een verdeling van 70% van de aankoopprijs die verspreid wordt betaald gedurende de bouwfase, en de resterende 30% die verschuldigd is bij de uiteindelijke oplevering van het project in Q3 2028. Deze structuur biedt kopers een duidelijke financiële roadmap en spreidt de verplichtingen over een langere periode, wat de toegankelijkheid van het project vergroot. De startprijzen voor een appartement in dit veelbelovende project beginnen bij AED 700.000, een aantrekkelijk instappunt voor de Dubai vastgoedmarkt, gezien de locatie, de uitgebreide voorzieningen en de kwaliteit van de ontwikkeling. Het geplande opleveringsmoment in 2028 positioneert Celia Homes als een middellangetermijninvestering met aanzienlijk waardestijgingpotentieel, aangezien de bouw van de omringende infrastructuur en gemeenschap in DLRC tegen die tijd verder gevorderd zal zijn. Dit betalingsplan stelt investeerders in staat hun kapitaal gefaseerd in te zetten en tegelijkertijd te profiteren van de verwachte appreciatie van de vastgoedwaarde in deze dynamische regio van Dubai. Wij adviseren u graag over de details van dit plan en de bijbehorende voorwaarden, om ervoor te zorgen dat uw investering perfect aansluit bij uw financiële planning.

Voorzieningen

Betalingsplan voor Celia Homes

70%30%
70%
Tijdens de bouw, in termijnen
AED 490.000
≈ € 118.000
30%
Na oplevering
AED 210.000
≈ € 50.000

Maandlasten en eigen geld

Wat heb je nodig voor Celia Homes, en wat worden je maandlasten als je bij oplevering een deel financiert?

Woon je in de VAE?

Maandlasten na oplevering

AED 1.063

≈ € 260 per maand

Maximale hypotheek in jouw situatie: 50% van de koopprijs

Eigen geld tijdens de bouwin termijnen volgens het betaalplan
AED 490.000≈ € 117.600
Eigen geld bij oplevering
AED 0≈ € 0
Hypotheek bij oplevering
AED 210.000≈ € 50.400
Kosten koperDLD 4% en hypotheekkosten
AED 31.495≈ € 7.600
Totaal eigen geld nodig
AED 521.495≈ € 125.200
Vraag financieringsadvies over Celia Homes
Hoe werkt een hypotheek bij off-plan vastgoed in Dubai?

Tijdens de bouw betaal je zelf. De termijnen van het betaalplan betaal je uit eigen middelen. Een hypotheek komt meestal pas bij oplevering, voor het bedrag dat dan nog openstaat. Sommige banken financieren al eerder, maar de UAE Central Bank houdt voor off-plan een maximum van 50% aan.

Situatie (UAE resident)Maximale hypotheek
Eerste eigen woning tot AED 5 mln80%
Eerste eigen woning boven AED 5 mln70%
Tweede woning of belegging60%
Off-plan, voor oplevering50%

Non resident? Dan gelden deze maxima niet automatisch. Banken hanteren voor buitenlandse kopers hun eigen, meestal strengere regels. Woon je in Nederland of België, reken dan met meer eigen geld.

Inkomen telt mee. Je totale maandelijkse schuldlast mag in principe niet hoger zijn dan 50% van je bruto maandinkomen, en de hypotheek niet hoger dan 7 keer je jaarinkomen. De looptijd is maximaal 25 jaar.

Na oplevering meer lenen? Is de woning bij oplevering meer waard dan je koopprijs, dan kan een bank soms meer financieren op basis van de taxatie (equity release). Dat is een apart gesprek met een adviseur.

Een indicatie, geen advies of aanbod. Wettelijke maxima zijn geen garantie: inkomen, schulden, leeftijd, werkgever en kredietprofiel bepalen wat een bank werkelijk verstrekt.

Plattegronden

Foto's van Celia Homes

Ligging

Dubai Land Residence Complex (DLRC), Dubai
Open in Google Maps

Over Abou Eid

Abou Eid heeft een indrukwekkend portfolio van off-plan vastgoedprojecten in Dubai, variërend van luxe residentiële torens tot moderne commerciële ontwikkelingen. Deze projecten bevinden zich in veelbelovende gebieden zoals Dubai South, Jumeirah Village Circle en Business Bay. Een van de meest recente projecten is het iconische "Eid Tower", een mix van wooneenheden en retailruimtes met een oppervlakte vanaf 65 m2. Andere opvallende projecten zijn "Marina Vista" en "Oasis Heights", beide gericht op duurzaamheid en gemeenschapsvorming. Door te investeren in een off-plan project van Abou Eid, profiteer je van vroegtijdige aankoopvoordelen, zoals lagere prijzen en flexibele betalingsregelingen. Neem voor een volledige lijst van beschikbare projecten contact met ons op.

Abou Eid is al meer dan 15 jaar actief in de vastgoedontwikkeling in Dubai en heeft zich gevestigd als een betrouwbare naam in de sector. De ontwikkelaar begon met kleinschalige residentiële projecten, maar groeide snel uit tot een speler met grootschalige, hoogwaardige ontwikkelingen. Iconische projecten zoals "Eid Residences" en "The Horizon Tower" zijn eerder succesvol opgeleverd en hebben bijgedragen aan de sterke reputatie van het bedrijf. Abou Eid heeft verschillende onderscheidingen ontvangen, waaronder de "Dubai Property Award" voor innovatief design. De focus ligt altijd op kwaliteit, duurzaamheid en klanttevredenheid, waardoor investeerders vertrouwen hebben in hun off-plan projecten.

Alle projecten van Abou Eid

Vergelijkbare projecten

Afbeeldingen zijn illustratief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. De genoemde opleverdatum is indicatief en kan worden uitgesteld. Hoewel deze pagina met zorg is samengesteld, is het mogelijk dat informatie onjuist of verouderd is. De vermelde prijs is een vanafprijs en kan afwijken van de actuele prijs. Raadpleeg onze volledige disclaimer voor meer informatie.